Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas IV-VI
Napisane przez: Małgorzata Kazimierczak ( sobota, 2 marzec 2019, 17:18 )

Dnia 4 marca na platformie e-learning rusza Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas IV-VI. Quiz składający się z 26 pytań dotyczących znajomości zasad ortograficznych i interpunkcyjnych języka polskiego będzie można rozwiązać do 30 kwietnia 2019r. Więcej informacji o konkursie znajduje się w regulaminie zamieszczonym na platformie e-learning (e.sp2konstantynow.pl) w kursie język polski - Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas IV-VI.

Zapraszam uczniów z klas IV-VI do rywalizacji.

M. Kazimierczak

Obraz Małgorzata Kazimierczak
Wyniki Szkolnego Konkursu Czytelniczego pt. "Magiczny Świat Harrego Pottera"
Napisane przez: Małgorzata Kazimierczak ( środa, 2 styczeń 2019, 20:00 )

Dobiegł końca Szkolny Konkurs Czytelniczy pt. "Magiczny Świat Harrego Pottera". Zwyciężczynią konkursu została Zosia z klasy VI, drugie miejsce zajęła Anielka z klasy V, a na  trzecim miejscu uplasowała się Michasia z klasy V.

Gratuluję laureatkom i dziękuję wszystkim uczestnikom.

M. Kazimierczak

Obraz Małgorzata Kazimierczak
Wyniki po II etapie Szkolnego Konkursu Czytelniczego pt. „Magiczny Świat Harrego Pottera”
Napisane przez: Małgorzata Kazimierczak ( niedziela, 2 grudzień 2018, 20:08 )