Wyniki Szkolnego Konkursu Czytelniczego pt. "Świat wiedźmina"

Napisane przez: Małgorzata Kazimierczak ( )

Dobiegł końca Szkolny Konkurs Czytelniczy pt. „Świat wiedźmina”.Quiz sprawdzał znajomość treści opowiadań Andrzeja Sapkowskiego z cyklu pt. „Wiedźmin. Ostatnie życzenie”. W tegorocznej edycji konkursu zwyciężyła Lilianna K. z klasy VIIa , natomiast II miejsce zajął Mateusz D. z klasy VIII a.

Gratuluję

Małgorzata Kazimierczak

Szkolny Konkurs Czytelniczy dla klas VII -VIII pt. "Świat wiedźmina"

Napisane przez: Małgorzata Kazimierczak ( )

Dnia 1 grudnia na platformie e-learning rusza Szkolny Konkurs Czytelniczy pt. „Świat wiedźmina”. Quiz składający się z trzech etapów dotyczyć będzie znajomości książki A. Sapkowskiego pt. „Ostatnie życzenie”. Zapraszam do udziału w konkursie wszystkich chętnych uczniów z klas VII -VIII. Więcej informacji znajduje się w regulaminie zamieszczonym na platformie w zakładce – Język polski – konkursy – Szkolny Konkurs Czytelniczy pt. „Świat wiedźmina”.

M. Kazimierczak

Starsze tematy...